1
Nasi adwokaci mają doświadczenie i dyplomy renomowanych uczelni

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że dla naszych klientów nie są ważne tylko dyplomy ukończenia studiów prawniczych, ale także doświadczenie. Każdy adwokat, który współpracuje z ILEGIS posiada praktykę w specjalizacji, jaką oferuje pod naszym szyldem. To pozwala na dokładne zajęcie się sprawą oraz jej wygranie.

Nasi adwokaci łączą w sobie pasję do litery prawa, doskonałą wiedzę i wykształcenie oraz doświadczenie, które stale jest poszerzane o nowe horyzonty. Są godni zaufania i ciężko będą pracować na Twój sukces.

2
Walczymy o Twoje prawa, wykorzystując do tego wiedzę i doświadczenie

Nasza praktyka i doskonałe przygotowanie w obszarach i specjalizacjach, jakie oferujemy pozwala nam na wygranie praktycznie każdej sprawy. Prowadziliśmy ich już tysiące i możemy pochwalić się współczynnikiem 98% wygranych spraw. Jednak to nie statystyki są dla nas najważniejsze – a klient, który powierza nam kredyt zaufania i bardzo często całe swoje życie.

Doceniamy zaufanie, jakim darzą nas klienci i polecenia, dlatego pracujemy nad strategiami, które pozwalają na wygranie każdej sprawy. Wykorzystujemy doświadczenie z prowadzonych innych spraw oraz wiedzę prawniczą, aby klient był zadowolony z rezultatów naszej pracy.

3

Będziemy walczyć o Twoje prawa do momentu, aż będą respektowane

Niezależnie od wagi sprawy, każda jest dla nas priorytetem i przygotowujemy się do niej w takim sposób, ani nic nas, ani klienta nie zaskoczyło. Jesteśmy gotowi na różne scenariusze, aby w rezultacie doprowadzić do oczekiwanych efektów. Zajmujemy się różnymi obszarami – od wypadków samochodowych, po różne inne wypadki drogowe, ich następstwa (w tym kalectwo, okaleczenie czy śmierć).

Rodzina powinna otrzymać odpowiedzi, jak i odszkodowanie, a my w tym pomożemy.

Co sprawia, że nasza kancelaria najlepiej poprowadzi Twoją sprawę?

Wyróżnia nas przede wszystkim podejście do klienta. Każda z sprawa jest dla nas priorytetem i podchodzimy do niej indywidualnie. Dzięki temu każdy, kto udzielił nam kredyt zaufania i powierzył swój spór czy sprawę w nasze ręce, może być pewien najlepszych wyników i pozytywnych rezultatów.

Łączymy w sobie doświadczenie oraz wiedzę z ludzkim podejściem. Choć jesteśmy prawnikami, nie zapominamy, że poza wynikami, ważny jest szacunek do klienta i wyjaśnienie mu kolejnych kroków w rozwoju jego sprawy.